Відновлення роботи інклюзивно-ресурсного центру

16 червня відновлено роботу інклюзивно-ресурсного центру Шосткинської міської ради Сумської області. Відкриттю центра передувала велика підготовча робота зі створення безпечних умов для відвідувачів: придбані дезинфікуючі матеріали, маски та рукавички, організовано систематичне прибирання, провітрювання тощо. Фахівці центру планують проводити комплексну психолого-педагогічну оцінку можливостей дітей, забезпечивши першочергове вивчення дітей, які розпочинають шкільне навчання в цьому навчальному році та зараховуються до закладу освіти вперше. Прийом відвідувачів проводиться за попереднім записом у визначений час з обов'язковим дотриманням соціальної дистанції, у масках. Проведення корекційно-розвиткових занять плануємо продовжити у вересні.

Батьки мають змогу розмістити заяву для проведення комплексного психолого-педагогічного оцінювання через автоматизовану систему роботи інклюзивно-ресурсного центру (ircenter.gov.ua).