Проведення комплексної оцінки розвитку дитини

Інклюзивно-ресурсний центр проводить комплексну оцінку з моменту подання письмової заяви батьків (одного з батьків) або законних представників дитини та/або її особистої заяви (для дітей віком від 16 до 18 років) щодо проведення комплексної оцінки, а також надання письмової згоди на обробку персональних даних дитини. Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою. Комплексна оцінка з підготовкою відповідного висновку проводиться протягом 10 робочих днів.

Перелік документів, необхідних для проведення комплексної оцінки розвитку дитини:

1. Документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників.

2. Копія свідоцтва про народження дитини.

3. Індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності).

4. Форма первинної облікової документації № 112/0 „Історія розвитку дитини”.

  У разі, коли дитина з особливими освітніми потребами відвідує освітній заклад, до заяви можуть додаватися:

психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена педагогічними працівниками та затверджена керівником закладу освіти;

зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень - табель (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки тощо;

документи щодо додаткових обстежень дитини в лікарняних закладах.

 У разі, коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавались психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги, до інклюзивно-ресурсного центру подаються:

висновок ІРЦ з попередніми рекомендаціями;

висновок фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальною програмою розвитку.

         Інклюзивно-ресурсний  центр може проводити комплексну оцінку за місцем навчання та/або проживання (перебування) дитини. Для цього батькам потрібно написати заяву за два тижні до початку її проведення.

Комплексна оцінка розвитку дітей

docx

Нові методики для проведення

Розмір: 23.44 Кб
Завантажень : 152
Дата додавання: 2019-12-16