Як подати електронну заяву на проведення комплексної оцінки дитини

                                                                                             ПОДАННЯ електронної заяви для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки:
     1. Щоб розпочати роботу із системою, необхідно зареєструватись. Для цього потрібно перейти на сайт порталу https://ircenter.gov.ua/  та натиснути кнопку “Зареєструватись” у верхньому правому куті.
     2. Вибрати у вікні, яке відкриється: "зареєструватись за допомогою e-mail  чи BankID". Ось, наприклад, як реєструватись за допомогою електронної пошти.
     3. Заповнити всі необхідні поля: e-mail, прізвище, ім’я, по-батькові (за наявності), тип (батько, мати, представник), паспортні дані, населений пункт тощо. Обов’язкові поля для заповнення виділені жирним шрифтом. Також треба додати скан-копію паспорта, поставити галочку, що ви не робот, ознайомитись і погодитись з правилами реєстрації та дати згоду на обробку персональних даних. Після цього натиснути на кнопку “Зареєструватись” унизу.
На вказану вами електрону пошту прийдуть логін та пароль для входу на сайт.
     4. Клацнути у верхньому правому куті сайту кнопку “Увійти” та ввести логін і пароль, які отримали на електронну адресу. Тепер Ви у системі.
     5. Зайти в “Кабінет батьків” – “Заяви” та натиснути кнопку “Додати”. Обрати ІРЦ, вказавши регіон, натиснути “Далі”.
 

      На наступному кроці “Подання заявки” треба заповнити поля: населений пункт, заклад освіти, в якому навчається дитина, проведення комплексної оцінки.
Заповніть дані про дитину: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, свідоцтво про народження (серія, номер, дата видачі), за наявності – паспортні дані (серія, номер, дата видачі, ким виданий). Зайти в розділ «Представник (дані основного представника) і внизу зазначити Ваш контактний номер телефону для зворотнього зв’язку з Вами. Після цього – натиснути “Зберегти”.

      Згодом перелік поданих заяв можна переглядати на сторінці “Заявки”. На сторінці “Календар” з’явиться інформація щодо дати та часу зустрічі в ІРЦ.


Для проведення оцінки батьки мають надати такі документи:
• документ, що посвідчує особу батьків (одного з батьків) або законних представників;
• свідоцтво про народження дитини;
• індивідуальну програму реабілітації дитини з інвалідністю у разі інвалідності;
• форми первинної облікової документації №112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ;
• за потребою – довідку від психіатра.